KULLANIM KOŞULLARI ve GİZLİLİK

Web Sitesi Kullanım  ve Gizlilik Politikası

1.Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

2. ALTINEVİM TASARRUF TURİZM AŞ ( bundan böyle kısaca ‘ALTINEVİM’ OLARAK ANILACAKTIR)Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları,   bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve ALTINEVİM’ in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

3.ALTINEVİM bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

4.ALTINEVİM kullanıcılarının kişisel bilgilerinin gizliliğini korumaya özen gösterir.

İş bu gizlilik politikası,  https://www.altinevim.com.tr sitesi ile ilgili hizmetleri sunarken, kişisel verilerinize ilişkin politikamızı içermektedir.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak kullanıcılarımız tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız vs) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Tüm korumalara rağmen ALTINEVİM, kişisel bilgilerin sistemlerinden yasal olmayan yollarla elde edilemeyeceğini garanti edemez ve ayrıca ALTINEVİM sisteminde güvenlik açığı riski de dahil olmak üzere ortaya çıkabilecek tüm riskleri ve sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız.

5.Bu web sitesinde yer alan , bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ALTINEVİM’ e ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılmaz, iktisap edilmez ve değiştirilemez.

6.Kullanıcı veya kullanıcılar , Web sitesine girmeden önce yukarıda yer alan web sitesi kullanım koşulları ve gizlilik politikasını okuduklarını, yukarıda belirtilen tüm hususlara uyacaklarını, burada yer alan hususlar ile ilgili olarak herhengi bir uyuşmazlık veya ihtilad idiia veya talep olduğu taktirde, İstanbul Anadolu Mahkeme ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını, web sitesinde yer alan içeriklerin ve ALTINEVİM ‘e ait tüm elektronik ortam ve bilgisayar kayıtlarının hmk madda 193 uyarınca kesin delil sayılacağını gayrıkabili rücu olarak kabul, beyan ve taahhüt etmişleridir.